Ponákame Vám multikamerový videozáznam akéhokoľvek podujatia strihaný v reálnom čase, ktorý je možné doplniť o rôzne grafické prvky ako titulky, upútavky, športové výsledky, reklamné bloky a následne premietať na veľkoplošných obrazovkách priamo na podujatí, alebo online streamovať (vysielať naživo cez internet).

  • konferencie a spoločenské podujatia
  • športové podujatia v priamom prenose
  • rôzne kultúrne akcie a koncerty

Zabezpečíme Vám celý kompletný prenos podujatia – od kamery, kamerového tímu, prípravy grafiky pre vysielanie, až po vlastnú web stránku so zverejneným živým prenosom.

Ako to celé funguje?
Na záznam použivame Full HD videokamery Canon s citlivými čipmi HD CmosPRO, videosignál v televíznej kvalite z nich následne distribujeme do videostrižne Blackmagic Design prostredníctvom SDI káblov. Vo videostrižni sa signály z kamier v reálnom čase spracujú, doplnia o zvolenú grafiku a následne výsledné video je vysielané vo vysokej kvalite na veľkoplošné obrazovky, stremované na internet a zároveň sa aj nahrávajú pre prípad ďalšej postprodukcie (výroba dvd, dodatočné publikovanie videozostrihov, spomienkových klipov …)

Posledné práce, ktoré sme robili : Olympic, Arzén a iné kapely na festivale Rockové leto 2017